Komerční sdělení

Jeep Grand Cherokee. Když vyhledáváte dokonalý vůz bez kompromisů

www.stock.adobe.com

Jsou vozy, u kterých nepřipadají žádné kompromisy v potaz. To se týká víceméně naprosté většiny vozů Jeep, které spadají do vyšší cenové třídy v řádu milionů korun. Pokud je ale některý z vozů Jeep opravdovým unikátem a kouskem, který vás nenechá na pochybách o vaší investici. Pak je to Jeep Grand Cherokee.

Robustní SUV s bez kompromisní výbavou

Zcela nové i skladové vozy Jeep Grand Cherokee se pohybují v cenové hladině přibližně po dvěma miliony a čtyřmi sty tisíci korun, což z nich dělá automobily vyšší třídy. Kdo by ale měl obavy, že za tyto peníze dostane jen drobný ústupek od všudypřítomných kompromisů, tak bude překvapen. 

Motorový výbava a schopnosti vozu Grand Cherokee zajisté dokáží předčít vaše největší představy. Benzínový motor od výkonu 216 kW nabídne dostatek kvalitního výkonu. Pochopitelně je součástí výbavy také dynamicky přepínatelný pohon na přední i zadní nápravu, nebo klasickou čtyřkolku. Za zmínku stojí i podvozek, který je dělaný do opravdu obtížného terénu, ale také na zpevněné silnici se v rychlostech chová velice spolehlivě a krotce.

Pohodlí i při dlouhých cestách

Pohodlí spočívá už jenom v robustní masce a kabině, kdy na všechna ostatní auta koukáte z vrchu. Každopádně to není vše, na co by Jeep Grand Cherokee za vaše peníze sázel. Mezi lahůdky, které vám pomohou k většímu pohodlí patří například multifunkční volant s ovládáním všeho, co můžete potřebovat. 

Součástí výbavy je pochopitelně i palubní počítač s kvalitním a intuitivním software pro kompletní ovládání auta. Pro milovníky kvalitních cestovních zážitků ale nabízí Jeep Grand Cherokee i naprosto dokonalé ozvučení. O to se tady stará kvalitní audiosouprava Harman Kardon, které vám nabídne prostorový zvuk. O ten se stará dohromady devatenáct reproduktorů v kabině.

To Top