Bydlení

2+1 důvod proč používat sítě proti hmyzu

pixabay.com

Teplé počasí je příjemným lákadlem, které nám umožňuje otevírat okna a pouštět tak do našich domovů vítaný čerstvý vzduch – bohužel ale ne jen ten. Jakmile se oteplí, začne nás sužovat nejrůznější havěť. Nepříjemné nálety otravných černých mušek, komáří štípance, které strašně svědí nebo nezvané mouchy, které sedají na všechno, co se jim připlete do cesty. Jak nezvaným hostům jednou pro vždy utnout tipec? Máme řešení!

Větrejte, co hrdlo ráčí!

Nikdo netouží po přítomnosti hmyzu, který lítá všude kolem, sedá na všechno a na všechny, nepříjemně bzučí a znepříjemňuje nám život. Kvůli tomu často omezujeme větrání a raději oželíme čerstvý vzduch, než abychom se museli trápit pro drobné hosty, které nikdo nezval. Máte toho dost? Nechcete se podrobovat hmyzu, natož se kvůli němu omezovat? Pak si domů pořiďte sítě proti hmyzu!

Proč si pořídit sítě proti hmyzu?

Zvažujete, zda se vyplatí sítě proti hmyzu pořizovat? Stále váháte nad jejich koupí? Pak pro vás máme 3 důvody, proč nad jejich nákupem není třeba dlouho váhat!

1.    Větrání ve dne v noci

Hmyz se neptá, jestli k vám domů může přijít na návštěvu a je úplně jedno, jestli větráte před den nebo v noci. Tak či tak se vám domů natáhne a vyhnat ho je mnohdy těžký úkol. Budete-li mít v oknech zabudované sítě proti hmyzu, můžete neomezeně větrat ve dne v noci beze strachu, že se ráno probudíte s deseti komářími štípanci.

2.    Použití do oken i dveří

Sítě proti hmyzu se dají použít nejen do oken, a to jak do těch klasických, tak i do střešních, ale i do dveří, což je jasná výhoda. Máte-li například dveře na zahradu, kterými v létě větráte a chodíte jimi ven a dovnitř, pak vám ani tudy otravný hmyz neproletí.

3.    Jsou průhledné a nepřekáží

Pokud se bojíte, že vám instalované sítě proti hmyzu budou bránit ve výhledu, ujistíme vás, že jsou tyto obavy zcela zbytečné. Sítě disponují vysokou průhledností a nebrání tak ve výhledu z okna.

To Top