Rekonstrukce

2+1 rada pro výběr pracovních montérek

www.pixabay.com

Montérky představují jeden z nejčastějších pracovních oděvů, jejichž úkolem je zajistit vám při práci bezpečí a pohodlí. Rozhodně to ale neznamená, že byste je museli nosit pouze v zaměstnání. Stejně tak dobře vám poslouží při pracích na vaší zahradě nebo přestavbě vašeho rodinného domečku. Aby vám mohly poskytnout to nejlepší, musí vám sednout jako ulité. Proto je důležité vybrat si ty správné.

Vyberte správný druh

V první řadě je důležité ujasnit si, jaký druh monterek pro vás bude ten nejlepší. Nejsou totiž montérky jako montérky. Výběr přizpůsobte činnosti, které se v tomto oděvu chcete věnovat. Vybírat můžete mezi montérkami do pasu, které jsou pohodlné a nikterak neomezují v pohybu. Nechybí ani monterky s laclem, které jsou praktické a drží na svém místě. Využít můžete i zimních montérek disponujících zateplenou podšívkou.

Chtějte pro svou práci to nejlepší

Monterky by měly být nejen pohodlné, ale zároveň i praktické. Zde opět záleží na činnostech, kterým se věnujete. Rozhodně ale nebude na škodu, budou-li montérky disponovat například poutky na zavěšení kladiva či jiných nástrojů, díky čemuž budete mít vše potřebné neustále po ruce. Určitě oceníte i zdvojená kolena, která zajišťují nejdelší výdrž látky v této často namáhané části, zároveň poskytují vyšší komfort v případech, kdy si při své práci budete muset kleknout.

Užijte si pohodlí v každém ročním období

Pracujete po celý rok bez ohledu na roční období či panující počasí? Pak vám doporučujeme uzpůsobit výběr montérek této skutečnosti. Současná nabídka disponuje i kousky vhodnými do zimního počasí, které jsou zateplené a vhodné i do mrazu. Naopak pro horké letní dny můžete volit odlehčenější varianty, ve kterých se nebudete zbytečně potit.

monterky

To Top