Interiér

3+1 tip pro zútulnění domácnosti. Který si vyberete vy?

zdroj: pixabay.com


Chcete to mít doma krásné, moderní a útulné? Jasně, kdo by nechtěl! Je přitom tolik možností, kterými lze dosáhnout perfektně zařízené domácnosti, která bude vaší chloubou a zároveň tou nejlepší vizitkou. My jsme pro vás do dnešního článku ukryli hned 4 zajímavé tipy a záleží jen na vás, pro který z nich se rozhodnete.

Tip číslo jedna: živé rostliny

Jednou z možností, jak dodat bydlení trochu živosti a svěžesti, jsou živé rostliny. Jasně, je s nimi sice trochu práce, ale oproti umělým mají tu výhodu, že nejen krásně vypadají, ale zároveň i pročišťují vzduch. Je tolik kytiček a rostlinek, mezi nimiž můžete vybírat, určitě se vám podaří najít takovou, která nebude po pěstitelské stránce nenáročná.

Tip číslo dva: rodinné fotografie

Fotografie jsou skvělým způsobem, jak domovu dodat ono pověstné teplo, o kterém se často mluví a po kterém všichni tak prahneme. Stačí vybrat nějaký pěkný rámeček a do něho vložit fotografie vaše, vašich dětí, přátel nebo rodiny. Fotografie mohou viset na zdi, můžete je postavit na poličku nebo stolek. Možností je tolik!

Tip číslo tři: samolepky na zeď

Samolepky na zeď patří mezi stále oblíbenější domácí doplňky, které zajímají čím dál více lidí. Jejich obrovskou výhodou je nepřeberný výběr – samolepky mohou být abstraktní, geometrické, kreslené, přírodní nebo dětské. Další výhodou je snadná aplikace, na kterou nemusíte být odborník, samolepku nalepíte svépomocí během pár minut. Výsledek bude stát za to, to se spolehněte!

Tip číslo čtyři: drobné dekorace

Svou službu mohou provést i drobné dekorace, kterou mohou mít mnoho podob – sošky, těžítka, nejrůznější doplňky, kterých je k dostání nespočet. Srdíčka, hvězdičky, nejrůznější tvary, je toho opravdu hodně.

To Top