Bydlení

Bezpečnost na dosah ruky s e-shopem Klíčový servis

RFID čipy (budoucnost přístupových řešení)

Máte podnik a potřebujete efektivně řídit přístupová práva? Nebo jen hledáte moderní řešení pro svůj byt či dům? RFID čipy jsou tu právě pro vás. Naše nabídka kopírovacích a zapisovacích zařízení pro RFID čipy a karty je široká a kvalitní. Technologie RFID zvyšuje bezpečnost a zároveň zjednodušuje život.

Bezpečnostní zámky

Zabezpečte svůj domov nebo kancelář nejvyšší kvalitou zámků na trhu. S našimi bezpečnostními zámky budete spát klidně. Díky jejich konstrukci jsou téměř nemožné k prolomení a vy tak můžete být klidní o svůj majetek.

Bezpečnostní vložky: profesionální ochrana před nezvanými hosty

Nenechte svůj domov na pospas zlodějům. S našimi bezpečnostními vložkami poskytnete svému domovu nejlepší možnou ochranu. Vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují spolehlivost a dlouhou životnost.

Autoklíče

Ztratili jste klíč od auta, nebo potřebujete náhradní? Naše nabídka autoklíčů je tím pravým řešením. Nabízíme široký sortiment klíčů pro všechny značky automobilů. A k tomu i veškeré potřebné stroje a zařízení pro práci s autoklíči.

Chytré zámky (technologie jde s dobou)

Představte si, že byste mohli ovládat zámek svého domu či bytu pomocí mobilního telefonu.

S našimi chytrými zámky to není žádná sci-fi, ale realita. Umožňují vám ovládat dveře bez klíčů a nabízí řadu dalších chytrých funkcí.

E-shop Klíčový servis je vaším partnerem v oblasti zabezpečení. Ať už potřebujete zabezpečit svůj domov, byt, kancelář, nebo třeba auto, u nás najdete vždy to nejlepší. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami!

To Top