Dům

Jaké pořídit dětské hřiště ?

pixabay.com

V dnešní době, je potřeba dopřávat dětem spoustu pohybu na čerstvém vzduchu, nejlepším způsobem je to udělat formou zábavy.

Nemusíte mít velký pozemek aby jste hřiště uskutečnili, stačí malá zahrádka, nebo kousek pozemku za domem, každé dítě bude vděčné třeba jen za skluzavku a nebo pískoviště. Na co si dát pozor, až budete hřiště kupovat nebo stavět ?

 

Bezpečnost hřiště

Bezpečnost ovlivňují materiály, nejlepší je dřevo z masivu, které doplní odolná lana a prvky z kovu. Nejlepší je dát přednost hřišti kde jsou spoje řešeny pomocí vrutů jsou mnohem pevnější, sponky a hřebíky se postupně uvolňují. Z hřiště nesmí trčet ostré hrany nebo hřebíky a třísky.

Pod dětským hřištěm musí být měkký povrch například písek, drť, dřevní štěpky aby se zabránilo tvrdému pádu. Občas hřiště i kolem něj kontrolujte a udržujte v čistotě.

Varianty dětských hřišť

V dnešní době není problém sehnat hřiště které se bude vašim dětem líbit. Mezi nejoblíbenější patří taková kde je zahradní domeček, skluzavky, prolézačky. Vše jde koupit dokonce i zvlášť, a pak si to můžete sestavit podle sebe. Mohou také obsahovat  trampolíny, žebříky prostě cokoliv.

 

Montáž dětského hřiště

To zvládne každý, každé hřiště má návod a dováží se už předmontovaná. Je to skvělá zábava kterou prožijete s vaší rodinou, a vaše děti budou šťastné.

Zdroj : pixabay.com

To Top