Dům

Jaké výhody přináší elektromobilita?

Chcete přejít ze spalovacích motorů na ty elektrické, ale pořád váháte? Pak vám přinášíme výčet všech výhod, které elektromobily přinášejí.

 

Šetříte náklady i životní prostředí

Mezi hlavní výhody elektromobilů patří především to, že je jejich provoz levnější než u klasických automobilů se spalovacími motory. Budete-li mít vlastní dobíjecí stanici, ušetříte ještě víc, než kdybyste si vozidlo nabíjeli na veřejných dobíjecích stojanech. Dokonce majitelé elektromobilů nemusejí platit žádnou dálniční známku. Ušetříte též za údržbu elektromobilu.

 

Nesmíte samozřejmě zapomenout na to, že jízdou v elektromobilu šetříte životní prostředí, a jeho ovládání je mnohem jednodušší než v případě běžných aut. Pořídit si dobíjecí stanici lze do domácnosti i do firmy. Specialistou na dobíjecí stanice je společnost Smart4smart, která na českém trhu působí již od roku 2014. Nabízí nabíjecí stanice Home a PRO, které skýtají mnoho výhod.

 

Chytré ovládání

Dobíjecí stanice je možné ovládat pomocí chytrého dotykového displeje, a to například hned ve 24 jazycích. Hliníkové tělo vyniká oproti plastovému dlouhou životností a odolností vůči mechanickému poškození. Odolá dešti, slunci i mrazům. Nabíjecí stanice je navíc opatřena integrovaným proudovým chráničem. Kromě toho si stanici můžete vybavit i integrovaným MID elektroměrem, jenž umožňuje přesné měření spotřebované energie za dobíjení. Pokud si chcete pořídit stanici do firmy, můžete ji vybavit systémem pro správu uživatelů či rozúčtování nákladů. A proč zvolit chytré nabíjení? Díky němu optimalizujete náklady za dobíjení.

 

Odborné poradenství

Pokud se pro pořízení elektromobilu přeci jen rozhodnete a společně s ním si koupíte i nabíjecí stanici, poraďte se s odborníky ze společnosti Smart4smart. Poradí vám, která nabíjecí stanice je pro vás nejvhodnější i jaké doplňkové služby si k ní můžete pořídit. Smart4smart nabízí dobíjecí stanice pro bytové domy i firmy. Přesvědčte se sami, že domácí nabíječka na elektromobil se vyplatí.

To Top