Dům

Ocelové profily a jejich široké možnosti použití

pixabay.com

Ocel je slitinou železa, uhlíku a ostatních prvků, jejichž upotřebení má široké zastoupení v nejrůznějších oblastech. Hutní materiál, z něhož lze tvořit ocelové konstrukce vysoké pevnosti a odolnosti. V tomto směru lze narazit na rozdílnéocelové profily sloužící svému primárnímu účelu.

Profilová ocel je na současném trhu dostupná v libovolných tvarech a velikostech. Nejčastěji je to ve formě tyčí odlišného průřezu – I, IPE, U, UPE, HEA, L.

Kapitolou samou o sobě jsou i trubky, které lze taktéž zařadit mezi často využívaný hutní materiál tohoto typu.

Trubky z profesionální kovovýroby

Trubky jsou produkty nacházející své pevné místo při výstavbě jakýchkoliv konstrukcí, kde je kladen důraz na stabilitu, dlouhou životnost a odpovídající bytelnost. Vybírat lze trubky nejrůznějšího provedení.

  • Trubky svařované
  • Trubky bezešvé
  • Trubky konstrukční

Produkty nabízené ve standardních rozměrech, ale také v individuálních délkách dle požadavků náročných zákazníků. Narazit bezpochyby lze i na trubkyzávitové a jiné, u nichž je dělení prováděno za pomoci speciální pily.

Hutní materiál libovolných podob

Ocelovéprofily a trubky samozřejmě nejsou tím jediným, co lze z pohledu profesionální kovovýroby využít při realizaci nejrůznějších konstrukcí. Hodit se vám může i betonářská ocel, sítě do betonu, plechy a jakly. Produkty, s nimiž nebudete jakkoliv omezováni při výstavbě rodinných domů, technických staveb a podobně.

Dopřejte si ocelové materiály šité na míru, které ve všech ohledech podléhají přísným normám. Pouze kvalitní ocelové profily a trubky jsou zárukou výše popisovaných vlastností a dlouhé životnosti, jíž od tohoto typu hutního materiálu každý člověk očekává.

Vybírejte si sortiment z prvovýroby či druhovýroby dle účelu budoucího použití.

 

To Top