Dům

Potřebujete ohraničit vybraný prostor? Využijte mobilní oplocení

oplocení
pixabay.com

Čas od času je zapotřebí znepřístupnit lidem určité plochy a lokality, kam je například zákaz vstupu. Typickým příkladem jsou stavby a opravy nejrůznějších komunikací. Na druhou stranu tato potřeba vzniká také v oblastech, jakými jsou společenské akce a zábava. Nejčastěji to bývají koncerty a podobné události.

Je naprostým nesmyslem, připravovat dokonale pevné oplocení nebo celou záležitost řešit hlídací agenturou. Daleko efektivnější je mobilní oplocení. Jeho název prozrazuje mnohé a jeho vlastnosti výsledné použití jen stvrzují.

Výhody mobilního oplocení

Oplocení tohoto typu je variabilní. To znamená, že vedle sebe můžete stavět libovolný počet rozměrově odlišných polí. Ty jsou zasazovány do speciálních betonových patek, popřípadě zajišťovány s pomocí pevných spon.

Vzhledem k tomu, že je při výběrově tohoto oplocení použit kvalitní materiál o dostatečné tloušťce, máte záruku jisté nedobytnosti. Zároveň nemusíte mít strach z nadměrné hmotnosti. Mobilní oplocení je konstrukčně tuhé a má dlouhou životnost, což dokazuje zinkování po svaření jednotlivých částí.

Ve prospěch mobilního oplocení hovoří vedle zmíněné mobility i rychlost sestavení a rozložení. Zároveň můžete využít pronájmu tohoto sortimentu. To výrazně snižuje náklady zabezpečení daného místa.

Mobilní oplocení v průmyslu

Alternativou výše popisovaného produktu je průmyslové oplocení vycházející z obdobných konstrukčních prvků. Využíváno je hlavně v průmyslových halách, kde je zapotřebí vyhradit jistý prostor. Výška takového plotu může s přehledem dosahovat hodnoty až tři metry, což je z bezpečnostního hlediska jasně vypovídající.

Průmyslové oplocenímůže mít také branku, kterou budete vstupovat do ohraničené části daného objektu. Při použití těchto prvků se meze rozhodne nekladou. Stačí si spočítat počet dílů a jednoduše si je pronajmout.

 

To Top