Dům

Pracovní oděvy: Pomocníci v práci i doma

pracovní oděvy
pixabay.com

Vykonáváte v práci manuálně náročné činnosti? Mohlo by dojít k ohrožení Vaší bezpečnosti nebo trvalému poničení oblečení? Pak jsou pracovní oděvy jistě Vaší každodenní součástí. Pracovní oděvy mají bohaté využití napříč obory a to nejen v pracovním procesu, ale i doma. Ta doba, kdy byli pracovní oděvy nepohodlné a nemoderní, už je dávno pryč.

Proč nosit pracovní oděvy?

Pracovní oděvy patří mezi velmi multifunkční a častokrát pohodlné oblečení. V současné době ho je na trhu opravdu široký sortiment a troufáme si tvrdit, že si vybere každý. Jaké druhy oděvů existují? To se dozvíte níže.

Montérky

Jistě si každý z nás umí představit, jak montérky vypadají a že jsou multifunkčním oděvem, který leckdy usnadní mnoho činností. V současné době nalezneme na trhu bohatou nabídku montérek, montérových kombinéz, montérových souprav, ale také bund, kraťasů, zimních montérek, ale i montérek pro ženy nebo děti. Samozřejmostí je i klasika, kterou jsou mnohými velmi oblíbené montérky s laclem. Montérky jsou zajišťovány značkami Červa, CXS, Austalian Line, Delta Plus, Adler, Friedrich&Fridrich, CRV a dalšími.

Pracovní bundy

Mezi často vyhledávané pracovní bundy patří softshellové bundy. Jsou moderním a zároveň oblíbeným kusem oblečení, který původně sloužil hlavně k turistickým účelům. Své místo si však tyto bundy našly i mezi pracovními oděvy.

Pracovní mikiny

Není počasí na tričko ani na bundu? Pak se Vám budou určitě hodit pracovní mikiny. Pracovní mikiny zajišťuje většina hlavních značek pracovních oděvů, proto naleznete bohatý výběr mikin od značek CXS, Adler, Červa, Australian Line a dalších.

Oděvy do deště

Déšť může velmi znepříjemnit práci. Právě z toho důvodu mysleli prodejci i na nepříznivé podmínky a nabízejí oděvy do deště. Na trhu je celá řada nepromokavých obleků, plášťů, ponč nebo pláštěnek.

To Top