Byt

Proč mohou být výkupy nemovitostí lepší volbou než prodeje přes realitní kanceláře?

unsplash.com

Výkupy nemovitostí jsou takovou poměrně dost nenápadnou službou, která vám ale dokáže v mnoha ohledech nabídnout mnohem lepší výkon než realitní kanceláře. Jedná se o dost úzký okruh společností, které ale zcela naopak mají vysoké finanční i právní zázemí.

Možnosti, které vám tak výkupy nemovitostí mohou dát, jsou značně odlišné. A to především proto, že se majitelem nemovitosti stávají rovnou společnosti odkupující váš majetek, a nikoliv někdo třetí, jako je tomu u realitních kanceláří.

Zbavte se nechtěných vlastnických podílů

Zásadním problémem pro celou řadu lidí jsou vlastnické podíly nemovitostí, o které ani nemají zájem. Mnohdy je totiž problém takové podíly prodat už jenom proto, že realitní kanceláře je většinou striktně odmítnou a trh s podíly je jakousi šedou zónou bez velkého zájmu. Naopak výkup podílů od těchto firem vám může otevřít cestu k rychlému a efektivnímu zhodnocení podílu nemovitosti.

Výkupy pro lidi v nouzi

Pokud se dostane nemovitosti nebo vy do exekuce a dražby, tak od ní realitní kanceláře dávají okamžitě ruce pryč. A to i v případě, kdy jste mohli mít rozjednaný obchod. Zcela naopak tyto společnosti nabízí podpůrné služba jako je výkup nemovitostí s nájmem nebo výkup nemovitostí se zpětným odkupem. Díky tomu můžete získat finance na řešení problémů v plné výši, ale přitom nepřijít o váš domov.

Rychlejší a efektivnější řešení

Získejte svoje peníze rychle. To je jedním z hlavních sloganů, které výkup nemovitostí může opravdu nabídnout. Důvodem je, že na rozdíl od realitních kanceláří je v tomto případě vykupující společností přímo firma jako taková. A to znamená opravdu jenom jediné, to že nemusí komunikovat s žádnou třetí stranou, a výkup se tak může uskutečnit opravdu rychle.

To Top