Nezařazené

Průmyslové LED zářivky masivně nahrazují klasické zářivky

průmyslové osvětlení
pixabay.com

Průmyslové osvětlení zažívá v poslední době poměrně značný boom, stejně, jako tomu bylo kdysi s příchodem LED žárovek do běžných domácností. Nyní podobné obměny cílí na komerční prostory, kde jsou ještě v mnohých provozovnách umístěné klasické trubicové zářivky. A právě ty nahrazují LED zářivky.

Ten, kdo dlouhodobě pracoval pod běžnou zářivkou, jistě může potvrdit, že nejde zrovna o dvakrát vynikající typ osvětlení. Neustálé blikání, malá životnost a bolení hlavy z nepřirozeného vyzařovaného světla. Tomu všemu ale může být dnes konec.

LED lineární svítidla jsou na vzestupu

LED zářivky doslova ovládly současný trh především díky svým vlastnostem, jimiž značně předčí jakékoliv předchozí zdroje světla. Takové výrobky mají vynikající chlazení ve stropních polohách, kde je obecně zvýšená teplota. K tomu přispívá i lepší účinnost až o 35 %.

LED lineární svítidla mají několik jasně prokazatelných parametrů, kterým v současnosti nelze jakkoliv konkurovat.

  • Celková odolnost LED zářivky
  • Okamžitý startovací čas
  • Bezproblémová recyklovatelnost
  • Energetická nenáročnost – úspora až 70 %
  • Snadná ovladatelnost

To jsou moderní LED lineární svítidla, u nichž nebudete mít žádný problém s poměrem velikosti svítidla a předkládaným výkonem. To umožňuje použití této světelné techniky opravdu na nejrůznějších komerčních místech.

LED zářivky ovládnou budoucnost

Vzhledem k tomu, že se domácnosti a libovolné průmyslové provozy ženou za snižováním nákladů, mezi něž patří i elektřina, je pochopitelné, že LED zářivky budou zanedlouho součástí většiny nemovitostí. Vliv na to mají i zajímavé pořizovací náklady v porovnání s rychlostí návratnosti při samotném provozu.

Kvalitní LED lineární svítidla doslova dobývající současný svět, a to i díky tomu, že neobsahují žádné škodlivé látky.

To Top