Byt

Realitní kancelář se postará o váš byt v době vaší nepřítomnosti

nemovitosti
pixabay.com

Chystáte se na delší dobu do zahraničí? Odjíždíte za dobrodružstvím, za lepšími pracovními podmínkami nebo v rámci studia? Pokud vlastníte byt, pak si možná pohráváte otázkou, jak s ním naložíte v době, kdy tu nebudete. Je logické, že jej nechcete pouze zamknout a nechat jej tzv. bez dozoru, což by upřímně bylo docela bláznivé a nerozumné. Jestliže chcete poradit, jak s bytem naložit a moci odjet za hranice naší země s klidem na duši, pak čtěte dál!

Správa bytů je pojem, který byste měli znát

Více, co je správa bytů? Pokud tento slovní pojem vidíte v našem článku úplně poprvé v životě, pak si nechte tuto službu trochu nastínit. Jedná se o službu, kterou již několik let poskytuje realitní kancelář v Praze. Cílem této služby je zajistit majiteli bytu kompletní servis o jeho byt, včetně pravidelných inspekcí, potřebné údržby, přejímání pošty či placení poplatků. Především pak slouží k pronájmu bytu v době, kdy majitel není přítomen a sám byt nevyužívá.

Proč se správa bytů vyplatí?

Teď už pro vás máme ony slíbené důvody, pro které se využití služeb správy nemovitostí rozhodně vyplatí.

1.    Služby na úrovni

Správa bytů je služba poskytovaná pražskou realitní kanceláří, která funguje na vysoké úrovni a na trhu s nemovitostmi má čestné a ceněné jméno. Zárukou je nejen profesionální jednání s vámi, ale i zájemci o pronájem vašeho bytu. Samozřejmostí jsou kvalitní fotografie umístěné na známých inzertních serverech, fotografie jsou přece polovinou úspěchu, proto je potřeba, aby byly kvalitní a měly šmrnc.

2.    Žádné starosti

Díky této službě se nemusíte o nic starat. Stačí jen podepsat smlouvu s realitní kanceláří a ta se následně o vše postará za vás. Připraví již zmíněné inzeráty, zajistí prohlídku bytu potencionální zájemci, v případě zájmu z jejich strany sepíše smlouvu. Během pronájmu bude vybírat a sdružovat nájemné, zajistí placení důležitých poplatků. Pro vás žádné starosti, jen pohodlí a vědomí, že o váš byt je dobře postaráno.

3.    Záruka spokojenosti

Posledním důvodem, pro který se služba správa nemovitostí vyplatí, je skutečnost, že i když váš byt nebude zrovna pronajatý, vy neplatíte žádný poplatek. Realitní kancelář se o váš byt sice postará, i když v něm zrovna nikdo nebude bydlet, ale nebude si od vás nic účtovat.

To Top