Byt

Topná sezona začíná – nejvyšší čas na pořízení ultrazvukového zvlhčovače!

pixabay.com

Ačkoli nám kalendářně stále ještě panuje podzim, aktuální teploty nás nutí zamyslet se nad tím, zda by nebylo od věci ohřát naše domovy. Co si budeme nalhávat – jen málokdo má rád, když ho zebou nohy, ruce má studené a zahřeje se jedině pod peřinou. Topná sezona je tady a s ní i nepříjemná skutečnost v podobě suchého vzduchu u nás doma. V této době klesá vlhkost vzduchu až na 20%, což je opravdu málo. Ideálním stavem je, pokud se vlhkost pohybuje někde v rozmezí od 45-60%. Optimálních hodnot můžete dosáhnout pořízením ultrazvukového zvlhčovače vzduchu.

Nenechte se sužovat kašlem!

Suchý vzduch v místnostech, kde přes chladné zimní měsíce trávíme skutečně velké množství volného času, má za následek nepříjemný kašel, zánět nosohltanu či onemocnění horních cest dýchacích. To všechno díky podráždění sliznice. Mnoho lidí rovněž v tomto období trpí na popraskané rty, které jsou nejen nepříjemné, ale ani na pohled nepůsobí zrovna přitažlivě. Proč trpět, když si pobyt doma můžete maximálně zpříjemnit?

Vytvořte si zdravé prostředí

Ultrazvukové zvlhčovače jsou skvělé v tom, že bez vaší námahy nastolí u vás doma ideální hodnoty vlhkosti vzduchu. Vy se tak nebudete muset starat o to, zda hodnoty neklesly příliš nízko. Zapomeňte na přehazování mokrých ručníků přes rozpálené radiátory – teď je tu daleko pohodlnější a efektivnější způsob! Ačkoli je pravda, že pořizovací cena ultrazvukových zvlhčovačů se může někomu zdát přehnaně vysoká, skutečnost se má tak, že investujete do svého zdraví – a to stojí za všechny peníze, nemyslíte?

Alergici zajásají!

Suchý vzduch není příjemný ani pro alergiky, kterým značně komplikuje život. To je o důvod navíc, proč si pořídit zvlhčovač fungující na principu vytvoření drobných kapiček vody, které jsou následně ventilovány do prostoru prostřednictvím ventilace.zvlhcovac

To Top