Dům

Typové sruby na klíč

www.woodlife.cz

Najít kousek klidu v dnešní uspěchané době, kdy budete moci odpočívat, je stále složitější. Hledáte místo, kde se dají strávit příjemné chvilku s rodinou, nebo načerpat nové síly po vysilujícím dni? Místo, které vám dá pocit komfortu a zároveň volnosti?  Přesně to a mnoho dalšího najdete na našich stránkách woodlife.cz, kde se specializujeme na moderní celodřevěné typové sruby na klíč. Stavby od WOODLIFE vám zaručí stoletou životnost a záruku až 36 měsíců. 

Typové sruby WOODLIFE

Při stavbě našich typových srubů na klíč využíváme nejnovější moderní stavební trendy, díky kterým můžeme pracovat se dřevem tím nejinovativnějším způsobem. U nás ve WOODLIFE klademe důraz na specifické požadavky klienta a individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Každou zakázku bereme pečlivě do svých rukou a kvalita je pro nás více než kvantita. Důkazem jsou naše dřevostavby WOODLIFE po celém území České republiky, ale i Slovenska, kde se naše klientela úspěšně rozrůstá, jelikož do typové sruby na klíč je stále větší zájem.  

A jak můžete i vy bydlet v jednom našem typovém srubu na klíč? Nejprve si vyslechneme vaše představy, abychom zajistili, že se ve vaší nové dřevostavbě budete cítit jako doma. Podle vaší vize načrtneme kompletní plány, projdeme je a společně vymyslíme celý průběh stavby. A co když se najde něco, co budete chtít během stavby ještě změnit? Díky variabilnímu dřevěnému materiálu klidně můžete. Tato fáze je průměrně dlouhá 1 – 3 měsíce. To se však může měnit kvůli různým dispozičním faktorům. Poté se podíváte na finální cenovou nabídku a pokud bude vše, tak jak si přejete, my se dáme do práce.

Jako další krok dovezeme všechen materiál pro stavbu na místo, kde typový srub chcete postavit. Přivezeme základní impregnovaný podkladní rošt, podlahové palubky tloušťky 19mm, jednotlivé srubové stěny, konstrukce střešního pláště, záklop střechy z hoblovaných palubek tloušťky 19mm, a také štítové i okapové desky. Pokud si budete přát, přibalíme i opět moderní a oblíbené dřevěné okenice a další okrasné detaily. 

Pokud budete mít zájem o tepelnou izolaci střechy, nebo podlahových krytin, můžeme je do vašeho typového srubu od WOODLIFE přidat po následné domluvě s vámi. V případě střechy využíváme asfaltový Bonský šindel, klempířské prvky a další přidané nátěrové hmoty. 

To Top