Interiér

2+1 důvod, proč si koupit bezsáčkový vysavač

www.pixabay.com

5_3_2Rozhodli jste se pro koupi nového vysavače, ale díky pestré nabídce současného trhu se nemůžete pro jeden konkrétní rozhodnout? Stále váháte, zda vsadit na klasiku v podobě sáčkového vysavače, který je ověřený léty, nebo dát přednost modernější verzi a investovat do vysavače bez sáčků, které rovněž mají něco do sebe. Jestliže pro sebe žádáte jen to nejlepší a nechcete při svém rozhodování udělat chybu, pak si přečtěte náš dnešní článek – prozradíme vám v něm hned 3 důvody, proč si koupit bezsáčkový vysavač!

Důvod první: Už žádné pytlíky!

Bezsáčkové vysavače fungují na principu cyklonové separaci prachu. Díky této skutečnosti u nich nejsou zapotřebí klasické sáčky, které musíte čas od času vyměnit a utrácet tak peníze za jejich pořízení. Prvním důvodem, hrajícím do karet právě vysavačům bez sáčků je úspora peněz. Ačkoli sáčky pořizujete jen jednou za čas, u některých vysavačů jsou sáčky poměrně drahé.

Důvod druhý: Vhodné i pro alergiky!

V případě, že si pořídíte vysavač s dvojitou cyklonovou filtrací, podaří se vám během vysávání vaší domácnosti zlikvidovat až 99% prachových částic. Z tohoto důvodu jsou bezsáčkové vysavače vhodné i do domácností, kde žijí alergici. Na rozdíl od klasických vysavačů, ze kterých během vysávání určité procentu prachu uniká, se u vysavačů bez sáčků nemusíte bát zhoršení zdravotního stavu.

Důvod třetí: Vysávejte pořád stejně kvalitně!do232az_20fire

Díky principu fungování bezsáčkových vysavačů nedochází k zanesení filtru, což znamená, že vysavač funguje na stále stejný výkon. Dobrou zprávou tedy je, že se výkon vysavače nesnižuje a vy tak vysáváte pořád stejně kvalitněji. Vyberte si i vy kvalitní bezsáčkový vysavač v eshopu elektro-star.cz a vysávejte s radostí!

To Top