Byt

Nábytek si své čestné místo najde v kterémkoli interiéru!

www.pixabay.com

Při zařizování útulného bydlení dává stále více lidí přednost masivnímu nábytku, který má své kouzlo. Jeho největší předností není jen nezaměnitelný vzhled, který získává až s léty, ale mezi další pozitivní stránky rozhodně patří dlouholetá životnost, zdravotní nezávadnost nebo nenáročnost na údržbu. Není se proto čemu divit, že se nábytek z masivu objevuje ve stále větším počtu domácností i přes vyšší pořizovací cenu. Mnoho lidí totiž přijde na jeden milý fakt – počáteční investice se vám v průběhu let vrátí a to i s úroky!

Masivní nábytek sluší každému interiéru

Výše jsme si vypsali všechny hlavní výhody masivního nábytku. My pro vás ale máme ještě jednu, kterou lze považovat za jakousi třešničku na dortu: masivní nábytek sluší každému interiéru, ať už bude zařízený v jakémkoli stylu. Ačkoli tomu hodně lidí nevěří, masivní dřevo sluší rustikálnímu, provensálskému i modernímu stylu. Chce to jen umět si pohrát se správnými kousky!

Nebojte se kombinovat!

Nezáleží na tom, zda jste si svůj domov zařídili v rustikálním stylu, dali jste přednost moderně nebo jste se zamilovat do provensálského trendu. Stylový nábytek z masivního dřeva si můžete pořídit i vy a to bez sebemenšího strachu, že se vám domů nebude hodit. Nebojte se kombinovat masivní prvky s prvky typickými pro daný styl – uvidíte, že dokážete dát vzniknout zajímavým kombinacím, které vám vyrazí dech!

Zamilujete se na první pohled!

Z masivního nábytku se v současné době vyrábí prakticky vše od jídelních stolů, přes postele, komody, skříně, stolky, židle nebo pracovní stoly. Skutečně tak je z čeho vybírat. Masivní nábytek si vás dokáže získat již na první pohled. Pro svou krásu a jedinečnost vás donutí zamilovat se na první pohled.

 

To Top