Reality

3 tipy jak rychle pronajmout nemovitost


Rozhodli jste se pronajmout nemovitost a chcete s tím mít minimum starostí? V tom případě určitě přemýšlíte, jak pronajmout nemovitost co možná nejrychleji. V dnešním článku vám dáme tři zajímavé a užitečné tipy, které můžete vyzkoušet.

Tip číslo jedna: jděte pod cenu

Asi úplně nejjednodušším řešením, jak pronajmout nemovitost opravdu rychle, je jít pod cenu, za kterou se nemovitosti ve vaší lokalitě pronajímají. Nikoho určitě nepřekvapí, že většina lidí v dnešní době uvažuje tak, že jde po co možná nejnižší ceně, proto je celkem pravděpodobné, že když nabídnete nižší a tím pádem lákavější cenu, získáte nájemníky opravdu rychle.

Tip číslo dva: nechtějte kauci

Další možností, jak získat nájemce poměrně rychle, je nevyžadování kauce. V dnešní době je kauce u pronájmů samozřejmostí, je to taková pojistka pro majitele, že bude mít z čeho čerpat, pakliže nájemníci nebudou platit. Na stranu druhou to ale funguje tak, že ne každý zájemce o pronájem má peníze na to, aby složil kauci, takže i tím se může všechno zdržet. Ačkoli to není zrovna bezpečné, především tedy pro vás, může být fakt, že k pronájmu nebudete požadovat složení kauce, řešením, jak celou věc urychlit a vyřešit rychleji.

Tip číslo tři: nechte to na odborníky

Možná úplně nejpohodlnějším řešením může být sázka na službu, která je v posledních letech stále známější a vyhledávanější. Jmenuje se správa bytů a domů, jde o službu poskytovanou realitní kanceláří, která vaši nemovitost za jistý poplatek nabídne k pronájmu a výhodou, které určitě neodoláte, je skutečnost, že se o všechno postará za vás, takže vy nemusíte vůbec nic řešit. Realitní kanceláře navíc mají letité zkušenosti, které využívají k tomu, aby nepronajaté nemovitosti co nejdříve pronajali.

To Top