Bydlení

Automatické brány pojí eleganci a funkčnost

automatické brány
pixabay.com

Brány a vrata jsou nedílnou součástí většiny nemovitostí, a to nejenom rodinných domů a bytových komplexů, ale také komerčních prostor. Prvek, který by měl přinášet určitý komfort při otevírání, potažmo zavírání a jeho vzhled by měl být zajímavý. Minimálně takový, jaký má například pletivo kolem či jiné exteriérové doplňky.

V dnešních produktových nabídkách můžete narazit na nejrůznější sortiment tohoto typu. Jsou to unikátní posuvná vrata, ale iautomatické brány. Výrobky, jež dosahují daleko vyšší kvality zpracování a provedení, než před několika lety.

Posuvné brány zhotovené nejmodernějšími technologiemi

Rozhodnete-li se investovat do automatické brány, nabízí se vám pár možností vyhotovení. Buď zvolíte dvoukřídlou variantu, nebo jednodílný posuvný prvek. Tato volba obvykle koresponduje nejenom s vašimi požadavky, ale také s terénem v místě situování.

Posuvná vrata jsou vyráběna zkvalitní oceli a mohou nabývat v podstatě libovolných rozměrů a tvarových verzí. Brány šité na míru lze následně kombinovat s nejrůznějšími typy výplní. Mezi oblíbené patří určitě tyto.

  • Kov
  • Dřevo
  • Plast

Posuvná vrata musí vznikat z profesionální kovovýroby, která se promítne do dlouhé životnosti tohoto exteriérového produktu. Aby měla nová vrata opravdu plnohodnotný přínos a ušetřila vám i spoustu práce, nezapomínejte na jednu důležitou věc.

Automatické brány s pohonem

Vybavte posuvná vrata elektrickým pohonem. Ten funguje za pomoci dálkového ovladače. Při výjezdu či příjezdu na pozemek nemusíte opouštět prostory svého vozu a automatické brány si otevřete stiskem jediného tlačítka. Tato funkce je přínosná například za nevlídného deštivého počasí.

Povzneste posuvná vrata a brány na daleko vyšší úroveň, jelikož moderní technologie současné doby vám to umožňují.

 

To Top