Dům

Automatické samonosné brány pro rodinné i komerční užití

pixabay.com

Brána je nepřehlédnutelnou součástí jakékoliv nemovitost. Vstupní prvek, jenž zajišťuje bezproblémový průjezd a výjezd z daného objektu, ať už jde o rodinné domy nebo komerční objekty. V případě těchto produktů je na současném trhu určitě z čeho vybírat.

Velice oblíbené jsou samonosné brány. Ty představují jednodílný výrobek, jehož pohyb je realizován za pomoci speciálních kolejnic a koleček. Otevírání a zavírání tak není ničím náročným a složitým. Samonosné brány jsou navíc vyráběny tak, aby jejich vzhled odpovídal požadavkům konkrétního zákazníka.

Dnes už se nemusíte omezovat předem stanoveným designem. Samonosné brány jsou vyráběny na míru, takže je můžete opatřit libovolnou výplní. Základem všeho je obvykle kvalitní kovová konstrukce, s níž se pojí takové vlastnosti, jakými jsou pevnost, odolnost a dlouhá životnost.

Rozhodnete-li si pořídit takový produkt, máte ke všemu na výběr, jakým způsobem budou samonosné brány fungovat.

Automatické brány přináší maximální pohodlí

Vedle klasického ručního neboli mechanického pohonu vlastní silou jsou tu ještě speciální a výkonné elektromotory. Tyto výrobky je pak možné označovat, jako automatické brány. Za pomoci nejmodernější technologie dochází k otevírání a zavírání, k čemuž vám postačí jediný ovládací prvek. Vzhledem k tomu, že doba jde neustále kupředu, máte možnost volby fungování za pomoci instalovaného prvku ve voze, při jehož přiblížení k bráně dojde k automatickému pohybu bez vašeho přičinění.

Automatické brány, respektive samonosné brány s pohonem dokáží v maximální možné míře ochránit váš majetek a vytvořit patřičnou barikádu mezi vaším soukromým a vnějším prostorem. To vše navíc v kombinaci s velice pohodlnou a fyzicky nenáročnou obsluhou a přijatelnou cenou za celý komplet.

To Top