Dům

Brány a vrata v moderním provedení

Téměř každý objekt je vybaven vjezdem na daný pozemek, ať už se jedná o rodinné domy, velké bytové komplexy, komerční prostory či průmyslové haly. Vstup, který je nutné zabezpečit minimálně z důvodu vniknutí nepovolaných osob. Zároveň je vhodné dbát na to, aby manipulace s touto součástí oplocení byla co nejjednodušší.

Ideálním řešením jsou samonosné brány nebo skládací vrata. Moderní výrobky, jež vám umožní zacházet s tímto exteriérovým prvkem zcela odlišným způsobem.

Samonosné brány z kvalitních materiálů

Tento bezpečnostní doplněk obvykle kombinuje dvě věci naráz. Je to ochrana majetku a originální vzhled. Základem samonosné brány je bytelný rám, který lze opatřit nejrůznější výplní. Ta bude dokonale korespondovat s ostatním venkovním vybavením. Někdo vsadí na kov, jiný dá přednost dřevu.

Samonosné brány dosahují rozdílných velikostí a rozměrů. Navíc je lze kombinovat s elektrickými pohony, jež oceníte především u těžších modelů. Při vyjíždění z pozemku tak není nutné opouštět prostory vlastního vozidla pro otevření či zavření.

Skládací vrata vyřeší problém s omezeným místem

Jestliže je vstup na pozemek limitován určitou plochou, existuje efektivní a praktická náhrada za výše zmíněné brány. Jsou to skládací vrata fungující například na bázi infračerveného paprsku. V takový okamžik jde o plně automatický systém, s nímž ušetříte hlavně fyzické síly.

Skládací vrata poháněná motorem musí být konstrukčně pevná, aby dokázala unést váhu výplně a zároveň se pyšnila dlouhodobým a bezproblémovým chodem.

Ať už se rozhodnete pro samonosné brány nebo skládací vrata, vždy se dopracujete ke komfortnímu a pohodlnému vjezdu na pozemek, při němž nemusíte vyvinout žádné úsilí a bojovat s pracným otevíráním. Důležitá je pouze preciznost výrobky a propracovanost malých detailů promítající se do výsledného vzhledu.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top