Realitní kanceláře

Jak vám může správa nemovitostí usnadnit život

správa nemovitosti
pixabay.com

Vlastnit nemovitost je v současné době považováno za velkou výhodu. Vždy tak máte jistotu bydlení a svým způsobem i po otevřená zadní vrátka – nikdy totiž nevíte, co se může přihodit. Jenže někdy nastane situace, kdy pro vás může vlastnictví nemovitosti být spíše na obtíž.  S péčí o nemovitost, ať už se bude jednat o byt či dům, je vždy spojena spousta starostí. A ne všem se tyto starosti chtějí řešit.

Správa nemovitostí vám může vytrhnout trn z paty

Znáte pojem správa nemovitostí? Tato služba je v posledních letech stále žádanější. Vlastníkům nemovitosti totiž může ušetřit spoustu starostí. Jestliže tedy máte ve svém vlastnictví nemovitost, kterou nechcete využívat, ale zároveň jí ani v nejbližší době neplánujete prodat, pak využijte právě této služby, která vám může vytrhnout trn z paty.

Co tato služba zahrnuje?

Správa nemovitostí je určena pro ty, kteří mají nevyužitou nemovitost a chtějí si vytvořit pasivní příjem. Nemovitost tak vložíte do rukou realitní kanceláře a tím pro vás končí veškeré starosti. Realitní kancelář se postará o kvalitní reklamu na českých webových portálech i v několika realitních magazínech. Pořídí profesionální fotografie, které jsou v oblasti marketingu největším lákadlem. Dále obstarají veškerou komunikaci s potencionálními zájemci o podnájem či pronájem, sjednají s nimi všechny podmínky a následně sepíší smlouvu. Ani během pronájmu jejich práce nekončí – v tomto případě se postarají o vybírání nájmu či odření kauce, po uplynutí smlouvy dohlédnou na odubytování nájemců a vrácení nemovitostí do původního stavu.

Starost o nemovitost během vaší nepřítomnosti

Na správu nemovitostí se můžete spolehnout i v případě, kdy se rozhodnete na několik měsíců odjet do zahraničí. I tehdy vám realitní kancelář zaručí ty nejlepší služby – po dobu vaší nepřítomnosti bude držet klíče v úschově,  zajistí vybírání pošty, bude provádět pravidelné inspekce. Vy si tak pobyt v zahraničí, ať už do ciziny odjedete za prací nebo za delší dovolenou, budete moci užívat v klidu a s vědomím, že je o vaši nemovitost dobře postaráno.

To Top