Kuchyně

Jak zařídit kuchyni v atypickém prostoru

zdroj: pixabay.com


Jste nuceni zařídit si kuchyni v atypicky tvarované místnosti? Možná se bojíte, že vzhledem k tomu, že místnost nemá klasický tvar, stojíte před nereálným úkolem. Dobrou zprávou je, že dokonalou kuchyni můžete vykouzlit i v atypickém prostoru. Chce to jen přemýšlet, plánovat a cenit si každého centimetru.

Bez plánu to nepůjde

Na samotném začátku musíte mít plán, bez kterého se v případě zařízení atypické kuchyně jednoduše neobejdete. Nebojte se vzít si do ruky tužku a papír, případně se spolehnout na nějaký počítačový program na 3D návrhy a novou kuchyni si navrhněte. Získáte tak představu, co si vzhledem k prostoru můžete a nemůžete dovolit. Možná díky tomu zjistíte i to, že ačkoli jste si ve své kuchyni něco moc přáli, nebude to reálné.

Kolik jste ochotni investovat?

Jakmile budete mít představu o tom, jak by vaše kuchyně měla vypadat, udělejte si jasno i v tom, kolik jste ochotni do ní investovat. Otázka peněz je určitě hodně důležitá a neměli byste ji brát na lehkou váhu.

Kuchyně od profesionálů

V případě atypického prostoru se jako nejjednodušší řešení jeví spolehnout se na profesionály, kteří svému řemeslu rozumí. Je to daleko lepší, nežli se pachtit s návrhy a zkoušet to metodou pokus-omyl. Řešením by tak mohla být kuchyně na míru, která by odpovídala danému prostoru a využila jej do posledního centimetru. Nebojte se svěřit své plány do rukou těch, kteří mají se zařizováním kuchyní mnohem více zkušeností. Není to ostuda.

To Top