Byt

Jednoduchý, leč přesto něčím výjimečný – takový je rustikální nábytek!

www.pixabay.com

Ačkoli ještě před několika lety se na předních příčkách popularity zuby nehty držel levnější nábytek vyrobený z dostupného lamina, poslední dobou stále více lidí pro sebe žádá mnohem víc. Při zařizování svých domovů tak otázku ceny odsouvají do pozadí a místo toho svou pozornost zaměřují na zajímavý design, kvalitu materiálů a výdrž, která je pro ně jistotou výhodné investice. Není se proto čemu divit, že lamino pomalu mizí z našich domácností a o slovo se tak hlásí stále populárnější rustikální nábytek. Ten se možná na první pohled tváří jednoduše, ovšem rozhodně vám má co nabídnout!

Krása pečlivé výroby

Máte rádi přírodní materiály, které jsou pro vás spojením s přírodou, k níž to zvláště v životě ve velkoměstě máte opravdu daleko? Dáváte přednost kvalitě před kvantitou? Pak se nechte okouzlit vlastnostmi, kterými disponuje rustikální nábytek. Kromě nádherného vzhledu vám může nabídnout pečlivé zpracování, kterému je věnováno maximum pozornosti. Nábytek v rustikálním stylu je skutečnou řemeslnou pýchou, které lze jen těžko odolat.

Poctivé masivní dřevo

Největší výhodou rustikálního nábytku je materiál používaný k jeho výrobě – a tím je poctivé masivní dřevo. To si získalo neskutečné množství příznivců nejen pro svou úctyhodnou odolnost, ale i krásu, kterou získává až časem. Masivní dřevo se bude i u vás doma skvěle vyjímat, například v podobě robustní vitríny, skromné knihovny, praktického psacího stolu či elegantního stolku pod televizi.

Pořiďte si domů skutečný unikát

Vzhledem k tomu, že se rustikální nábytek vyrábí z masivního dřeva, je každý zhotovený kousek nenahraditelným unikátem. Kromě toho, že si tak domů pořídíte skutečnou kvalitu, na kterou se budete moci spolehnout ještě za několik let, pořídíte si domů originál, který nebude mít nikdo jiný.rust1

To Top