Dům

LED zářivky dobývají současný trh

LED zářivky
pixabay.com

Znají to především lidé pracující v kanceláři či jiných komerčních prostorách. Práce pod klasickými zářivkami, jež vyzařují nepřirozené světlo, čas od času blikají a je nutné je s určitou pravidelností měnit, protože jejich životnost je omezená.

Nyní si ale představte situaci, že se od všech těchto negativních vlivů velice rychle oprostíte. Výsledek bude jednoznačný. Daleko lepší pracovní nasazení, čistá mysl a zdravé světlo pro oči. Strůjcem takového scénáře jsou lineární LED svítidla.

Proč právě LED zářivky?

Na klasické LED žárovky jsme již nějakou dobu zvyklí a mnozí je aktivně využívají v podstatě ve všech místnostech domácnosti. Byl však nejvyšší čas, nahradit také klasické zářivky, jejichž neduhy jsme popsali v úvodu článku.

Právoplatným a hlavně prvotřídním nástupcem jsou LED zářivky, které je předčí hned v několika podstatných oblastech.

  • Delší životnost až 125 000 hodin
  • Okamžitý start
  • Bez obsahu zdraví nebezpečných látek
  • Vyšší index podání barev
  • Úspornost od 50 % do 90 %

Lineární LED svítidla jednoduše válcují staré provedení zářivek na všech frontách, o tom není žádných pochyb.

Cenově dostupné LED zářivky

LED zářivky mohou díky svým špičkovým vlastnostem dosahovat záručních lhůt až 7 let. Jejich pořizovací cena se tak stává výhodnou investicí. Profesionální výroba se navíc postará o prodloužení životnosti samotného tělesa, v němž je lineární LED svítidlo umístěno.

Vydejte se ekologickou cestou v oblasti zářivkových zdrojů a vytvořte si v daných prostorách přirozené a hlavně příjemné světlo. Zapomeňte na stroboskopický efekt a podobné neduhy. Volte energeticky úsporné řešení osvětlení, jež může nabývat nejrůznějších výkonů, rozměrů a forem.

Lineární LED svítidla si vás mimo zmíněného získají také svým propracovaným vzhledem a snadnou aplikovatelností.

To Top