Dům

Zahradní nábytek tak trochu jinak

zahradní nábytek z palet
pixabay.com

Terasa, pergola či altán. To jsou prostory, v nichž se lidé oddávají především odpovídajícímu pohodlí, klidu a relaxaci. V mnohých případech to platí nejenom o letním, ale také o zimním období. Například u terasy, z níž posunutím několika skleněných částí uděláte zimní zahradu.

Největší dominantou těchto působišť je bezpochyby zahradní nábytek. Komfortní posezení, jež vám přinese dostatek místa. Velký důraz by měl být kladen i na vzhledovou stránku, protože nápaditou originalitu ocení bezpochyby každý.

Znáte nábytek z palet?

Jestliže už máte dost plastových či kovových produktů, zaměřte se na něco kreativnějšího. Je to nábytek z palet, který v současnosti nabývá na popularitě. Při vyslovení uvedeného pojmu si možná zcela plně nedokážete představit reálný nábytek, ale vězte, že to jde.

Vhodným poskládáním EUR palet se dopracujete k nábytku nejrůznějších podob.

  • Sedací soupravy
  • Židle
  • Pohovky
  • Stoly
  • Odkládací plochy

Při troše šikovnosti si nábytek z palet vymyslíte a zpracujete sami doma. V opačném případě můžete využít služeb profesionálních výrobců, jež se o vše podstatné postarají za vás.

Nezapomeňte na povrchovou úpravu

Vzhledem k tomu, že nábytek z palet umístíte primárně ve venkovním prostředí, neopomínejte ani na vhodný nátěr. Nejde pouze o to, že si jednotlivé části natřete do barvy, která bude korespondovat s vaším okolím. Důležitá je také ochrana proti nežádoucím povětrnostním podmínkám.

Aby byl nábytek z palet doopravdy stylový a originální, stačí jej doplnit několika pohodlnými polštáři, přehozy či jinými dekoracemi tvořícími oku lahodící celek.

Vyhněte se při shánění zahradního nábytku stereotypu a vydejte se unikátní cestou s velice pozitivním výsledkem. Nábytek z EUR palet šitý na míru vám přinese vše podstatné, včetně dlouhé životnosti.

 

To Top