Dům

Plánujete novou fasádu domu? Lešení Haki vám přijde vhod

pixabay.com

Zná to bezpochyby každý majitel nemovitosti. Chystáte se opravovat fasádu domu nebojeho jiné části a zdlouhavě přemýšlíte o tom, jak se rychle, bezpečně a zároveň pohodlně dostat do všech nadzemních podlaží objektu z vnější strany?

Staré trubkové či dřevěné lešení nepřipadá v úvahu. Je příliš těžké, neforemné a sehnat ho není žádná sranda. Pokud novou fasádu nechcete dělat ze žebříku nebo podlážek umístěných na dvou opěrných kozách, vsaďte na lešení Haki. To je mobilní, lehké a k dostání je díky půjčovnám v téměř libovolném množství.

Půjčovna lešení Haki se vším všudy

Největší výhodou lešení Haki je fakt, že je vyrobeno z hliníkového materiálu. Nízkou hmotnost tak oceníte hlavně při přepravě, ale i samotném skládání. Existuje hned několik konstrukčních prvků, díky kterým postavíte lešení libovolných tvarů a velikostí. Zároveň se můžete spolehnout za snadné přesouvání z místa na místo. Lešení Haki je totiž opatřeno praktickými kolečky.

Abyste do tohoto stavebního doplňku nemuseli investovat příliš peněz kvůli jednorázové akci, vyplatí se vsadit na půjčovnu. Ta je ekonomicky dostupná a vedle kýženého výsledku vám přinese spoustu dalších věcí navíc.

Profesionální půjčovna lešení Haki je například dobrá v tom, že v rámci vašeho požadavku může dojít nejenom k dopravě lešení na místo určení, ale také k následné výstavbě. Trápit se ve výsledku nemusíte ani s finální demontáží. I to za vás udělají pracovníci firmy, u které si lešení Haki půjčíte. Součástí objednávky mohou být i zcela atypické podlážky. To už je ale individuální záležitostí.

Lešení Haki je nepostradatelným pomocníkem na jakékoliv stavbě. Nemusí se jednat pouze o půjčování pro komerční subjekty, ale i pro ty soukromé, což vyřeší váš problém s plánovou fasádou domu.

To Top