Dům

Podlehněte přednostem teleskopických bran

pixabay.com

Brány jsou obecně využívaným exteriérovým prvkem, který odděluje soukromý prostor od toho veřejného. Obvykle slouží pro průjezd automobilem, čemuž také odpovídají výsledné rozměry. Nabývat mohou nejrůznějších velikostí, tvarů, ale i vzhledů. To už záleží na konkrétních požadavcích zákazníka.

Pokud máte zájem o moderní brány pyšnící se svou bezproblémovou funkčností, dlouhodobou životností a praktickým otevíráním, máme pro vás jeden tip. Vsaďte na teleskopické brány, s pomocí nichž dokonale vyřešíte váš příjezdový prostor k libovolnému typu nemovitosti.

Co hovoří ve prospěch teleskopických bran?

Při výčtu kladů tohoto řešení je vhodné odrazit se od technické části. Základem všeho budou kolejnice, ve kterých se pohybují jednotlivá křídla bran. K nim samotným lze zmínit snad jediné, že je třeba dbát na jejich čistotu a průchodnost. To lze v zimě mimochodem zajistit díky topným kabelům.

Druhou důležitou částí je konstrukce brány. V jejím případě jde o kvalitní rám s odpovídající pevností a povrchovou odolností. Výplň takové brány závisí pouze na vašich konkrétních představách. Teleskopické brány jsou velice často kombinovány s hliníkovými profily, ale také dřevem, jež opatříte povrchovou úpravou korespondující s ostatními částmi nemovitosti či oplocení.

Povrch kovových částí je spojen s žárovým zinkem, což zaručuje jeho odolnost vůči povětrnostním podmínkám a tím pádem i dlouhověkost.

Za jasný klad lze považovat možnost otevření pouze poloviny brány při vjezdu dovnitř nebo ven, což zkracuje i samotný čas na provedení takového úkonu.

Kvalita za rozumnou cenu

Máte-li zájem o teleskopické brány, vždy volte pouze prověřené profesionální výrobce, kteří používají originální díly a ložiska. Zkrátka firmy zaručující individuální přístup a nadstandardní zákaznický servis.

To Top