Interiér

Slyšeli jste o LED trubicovém osvětlení?

osvětlení
pixabay.com

Klasické trubicové osvětlení zná či používá jistě každý. Své největší zastoupení má především v komerčním a průmyslovém odvětví. Typickým příkladem jsou kanceláře, pracovní haly a podobné prostory. Zkrátka tam, kde je třeba dostatečného světla.

Vzhledem k tomu, že trh je doslova zaplaven LED technologiemi, bylo pouze otázkou času, kdy se na trhu objeví také LED trubice. A hle, netrvalo dlouho a již nyní máme příležitost, obměnit svůj starý systém světelných doplňků za nový a hlavně provozně ekonomičtější.

Jak vypadají moderní LED trubice?

Na první pohled jsou téměř k nerozeznání od těch klasických, jen s tím rozdílem, že se s nimi pojí zcela jiné a daleko lepší vlastnosti. LED trubicové osvětlení je hlavně nákladově efektivním řešením, což ostatně daný provozovatel pozná při prvním vyúčtování elektřiny.

Abychom vám LED trubice přiblížili co nejvíce, prozradíme jejich hlavní přednosti.

  • Minimální náklady na provoz
  • Světlo, které na rozdíl od klasických modelů v žádném případě nebliká
  • Dlouhá životnost dosahující hranice 125 000 hodin
  • Výrobci přinášející záruku až 7 let

Tak nějak vypadá prvotřídní kvalita, jíž se pyšní současné LED trubicové osvětlení. Abyste samozřejmě docílili těchto parametrů, je třeba volit jen odpovídající LED trubice sjíždějící z profesionálních a špičkových linek.

Je čas na výměnu zářivkové trubice

Doba jde neustále kupředu a lidé se chtějí domoci nízkoenergetických podob svých nemovitostí a provozoven. Na tento fakt má zásadní vliv i LED trubicové osvětlení, jehož provozní náklady se z dlouhodobého hlediska pojí s cenou kolem 2,5 Kč za 1kW.

Je pravděpodobně nejvyšší čas, dát sbohem starým technologiím a vsadit na nové LED trubice, jejichž pořízeníje s běžnými zářivkami v podstatě srovnatelné, jen jejich životnost je dvanáctkrát vyšší.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top