Stavba

Všechno, co hledáte v oboru elektrotechniky a elektroinstalace.

Jestliže potřebujete elektrotechnické zařízení a instalace do kanceláří nebo výrobních prostor, jistě hledáte místo, kde najdete vše pod jednou střechou, za výhodnou cenu a s odborným poradenstvím při montáži. Máme pro vás ideální návrh.

Ekologické a bezpečné řešení je prioritou

Otvíráte novou firmu nebo modernizujete stávající kancelářské prostory? Pak nemůžete přehlédnout význam kvalitní elektroinstalace a elektrotechniky. Prioritou je hlavně jejich bezpečnost, aby nehrozilo žádné nebezpečí. Je nutné, aby všechny práce byly prováděny v souladu s aktuálními bezpečnostními předpisy a ideálně také ekologicky. Výhodou je mít dodavatele, který nabízí vše na jednom místě, a ještě k tomu poskytuje konzultace, pokud nejste jisti výběrem.

Firma Schmachtl je odborníkem v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství, a zároveň zastupuje celosvětové výrobce v těchto oblastech. Ať už hledáte cokoliv od mikrospínačů po rozvodné skříně, Schmachtl vám v tom ráda vyjde vstříc.

Rozsáhlá nabídka

V oblasti elektrotechniky nabízí Schmachtl například spínací technologii či signalizační zařízení. Kromě toho dodává elektrické motory, frekvenční měniče a servopohony. Mezi další produkty patří například rozvaděče, termostaty, hadice, kabelové propojky, napájecí jednotky a mnoho dalšího. Nabídka zahrnuje několik kategorií:

  • Strojírenství – např. pumpy, kompresory, kluzná ložiska
  • Automatizace – senzory, čtečky čárových kódů, snímače pozice, programovatelné jednotky PLC
  • Pohony a napájení – elektromotory, frekvenční měniče, servopohony
  • Elektroinstalace – průmyslové zásuvky, kanálové systémy, upevňovací systémy, mikrospínače, konektorové systémy
  • Průmyslové záložní zdroje, střídače, řídicí systémy pro solární panely
  • Díly pro stroje a zařízení – ovladače, energetické vedení, sběrače a další

Rozvodné skříně musí splňovat různé normy, jako je odolnost proti hoření, funkčnost v určeném teplotním rozmezí a spolehlivý přenos energie. U Schmachtl najdete vše pro sestavení vlastních rozvodných skříní, včetně prázdných skříní. K dispozici jsou také nástěnné nebo přenosné rozvodné skříně a další součásti. Pokud v nabídce nenajdete, co potřebujete, navštivte webové stránky firmy Schmachtl.

To Top