Dům

Výhodný prodej standardních a atypických palet

palety
pixabay.com

Život bez palet by si v dnešní době dokázal představit asi málokterý přepravce nebo majitel průmyslové haly. Tento dřevěný pomocník je totiž nepostradatelnou součástí při převážení nejrůznějšího zboží. Paleta je bezpečná, má dostatečnou nosnost a jednoduše se s ní manipuluje. To jsem předpoklady, které z ní dělají poměrně vyhledávaný sortiment.

Na prodej palet se v dnešní době zaměřuje bezpočet společností. Vy byste však měli volit takové výrobce, jež vám zaručí maximální kvalitu zpracování a dodržování všech potřebných norem. Ty jsou důležité hlavně při mezinárodní přepravě zboží.

Palety odpovídajících parametrů

V okamžiku, kdy se obrátíte na dodavatele splňujícího výše zmíněné, máte jistotu, že EUR paleta bude mít opravdu rozměry 1 200 x 800 milimetrů a bude se pyšnit odpovídající nosností. Výjimkou samozřejmě nemusí být ani atypické palety. To už je zcela individuální záležitostí. Vyrobit lze v dnešní době opravdu cokoliv.

Paleta má své místo nejenom v komerčním segmentu

Doposud jsme o paletách psali, jako o nepostradatelném doplňku hlavně u přepravců a majitelů skladů. Jenže, tento nenápadný dřevěný produkt přijde vhod i kolem domu. Paleta vám poslouží například jako ideální podklad pro uskladnění dřeva v kůlně, protože díky své struktuře zajistí dokonalé odvětrání odspodu. Podobným způsobem je lze využívat v podstatě kdekoliv.

A když už náhodou nebudete vědět, co s přebytečnými paletami, zamyslete se nad tím, zda by z nich nešel vyrobit originální paletový nábytek.

Spoléhejte se na profesionální prodej palet, v rámci něhož byste měli dostat i množstevní slevy. Obracejte se pouze na firmy, které vám v tomto směru předkládají kompletní servis se vším všudy. To znamená nejenom prodej, ale také výkup palet a jejich opravy. To vše za bezkonkurenční ceny na trhu.

To Top