Volný čas

Z čeho se vyrábí pánské náramky nejčastěji?

zdroj: pixabay.com

Pánské náramky se stávají stále častěji nošenou módou a postupem času si získávají zpátky svoji oblibu, které se těšili pře velice dlouhou dobou. Tehdy byly pánské náramky důkazem důležitosti a společenského postavení. Dnes už fungují jako módní doplněk, který pomáhá podtrhnout přirozenou mužskou autoritu. Ke každému muži ale sedí naprosto odlišné materiály, ze kterých se vyrábí. Jaké to vůbec jsou?

Tradiční kovové komponenty

Jedním z velice často se opakujících vzorů ve světě pánské módy zůstává masivnost a pojetí v kovových komponentech. Jak na oblečení, tak také na špercích často potkáte mnohdy až přehnané kovové komponenty, které mají evokovat pocit mužnosti a zároveň mají vyniknout i na výrazném mužském těle. Jejich volba se dá víceméně označit jako naprostá jistota, protože snad neexistuje muž, kterému by vadil zcela běžný kovový komponent se všemi jeho náležitostmi.

Pánské náramky na ruku z kůže

Druhou vyloženě pánskou záležitostí zůstávají i nadále kožené komponenty. Rovněž je potkáváme velice často v oblečení a také ve špercích. V našem případě dokáží pánské náramky na ruku získat nevídanou eleganci a důraz, který by jiné materiály jen horko těžko dokázali evokovat. Kůže bývá většinou v trojici barev. Ve velice oblíbené černé barvě, v tmavě hnědé a pak ve své přirozené hnědavé a béžové barvě. Tmavší odstíny bývají většinou sázkou na jistotu.

Dřevěné komponenty všech odstínů

Posledním a neméně důležitým chlapským motivem bývají právě dřevěné komponenty. Potkávat je můžeme v různém provedení, které je ze zmíněných materiálů nejspíše nejoriginálnější. Najdeme desítky různých odstínů podle typu dřeva a také jeho následných úprav. Stejně tak potkáme i různé velikosti a tvary, protože je dřevo jedním z nejlépe zpracovatelných materiálů.

To Top