Realitní kanceláře

Homestaging v zimním období

zdroj: pixabay.com

Homestaging je zkráceně schopnost kvalitně připravit nemovitost na prodejní focení. Jak každý zná ze svého domova, tak prázdný a krásně uklizený byt i dům vždy působí jako naprostá ráj na zemi. Homestaging se tak stává jednou z nedílných součástí kvalitního prodeje nemovitosti a je také součástí služeb mnoha společností, které se prodejen nemovitostí nebo správnou nemovitostí zabývají.

Proč homestaging v zimě

Poměrně jednoduchá otázka a na ní vám náleží i jednoduchá odpověď. Homestaging se vyplatí v jakémkoliv ročním období, ale při prodeji nemovitostí a to především při prodeji domů můžeme využít neopakovatelné zimní atmosféry. Výtečně upravený dům uprostřed bílé peřiny vypadá naprosto dokonale, stejně tak jako výhled z okna, balkonových dveří či na terasu, kde se to jen třpytí čerstvým sněhem.

V rámci homestagingu se vždy vyplatí investovat peníze, protože i malá investice při prodeji se může odrazit v několikanásobně vrácené částce na prodejního hodnotě domu. Mezi ty nejjednodušší investice patří například čerstvé bílení stěn. Barevné stěny jsou velice individuální a osobitá záležitost, zatím co stěny bílé víceméně nikoho urazit nemohou. Tedy v případě, že jsou doopravdy bílé. Ať už se o byt staráte sami, nebo ho má na starosti správa nemovitostí, tak se vám tento detail při prodeji může vyplatit.

Trh s nemovitostmi nestojí ani v zimě

I když většina lidí z vlastních zkušeností přenechává stěhování na příjemnější jarní a letní měsíce, tak i v zimě trh s nemovitostmi neustále funguje. Dokonce je úpadek oproti hlavní sezoně zcela minimální a díky tomu máte velkou šanci prodeje i v zimních měsících. Pokud je navíc vaše nabídka skvěle vyvážená a kvalitně prezentovaná, tak kupující milerád počká se stěhováním na jaro za předpokladu, že si v zimě nenechá ujít možnost výtečné koupě.

To Top