Interiér

Několik druhů skvělých samolepek na zeď, které rozzáří vaši domácnost

pixabay.com

Samolepky na zeď jsou výtečnou možností, jak domácnost rozzářit a naplnit novým světlem a barvami. Jsou velice levné, rychle se instalují a naprosto nenáročné na údržbu. Rychlá a chytrá možnost, jak svoji domácnost dostat pryč z kolejí všednosti.

Jaké samolepky na zeď mohou mít rádi děti?

Určitě pokud zapátráte v paměti, tak zjistíte že byly samolepky na zeď dost dlouhou dobu součástí i našeho dětství a naše pokojíčky jsme si bez nich dokázali jen velice těžko představit. Jen si vybavte například různé samolepky z jogurtů s oblíbenými kreslenými hrdiny všude po postelích, skříních, sešitech a tak dál. A nezapomenutelné mohou být i lepící neonové hvězdičky, které jsme mívali nad postelemi už jako malé děti.

A takové samolepky na zeď najdeme i dnes, a i když to mnohé překvapí tak stále nevycházejí z módy. Akorát se mění vzory a namísto Toma a Jerryho nebo Kačera Donalda dnes máme naprosto jiné hrdiny. Extrémně oblíbení jsou například hrdinové z Marvel universa s názvy Avengers nebo X-man. Zajímavostí je, že jsou opravdu oblíbení jak u kluků, tak i u holek. Dívky k tomu ale rády přidají nejednu hrdinku z animovaných sérií společnosti Disney.

Krásné, vkusné a moderní

Tam ale svět samolepek nezačíná ani nekončí. Můžeme také najít rovnou celé sady samolepek, která mají v moci nahradit běžné obrazy. Jsou dokonale zpracované a do posledního detailu vám nabízejí dechberoucí pohled na různou přírodu, nebo i zvířecí motivy. Co je ale výtečné, je pořizovací cena.

I kdybyste kupovali obraz jako výsledek digitálního tisku, nikoli malíře, tak se pohybujete na naprosto odlišné cenové hladině a za cenu skleněného rámečku, natloukání do zdi a další podobných věcí. Samolepky na zeď jsou oproti nim velice jednoduché na instalaci, dají se otírat a jsou také skvělé pro údržbu. Navíc se počítá s jejich vystavením světlu, a tak neztrácejí barvy a vlastnosti při dlouhé expozici například na přímém slunci.

To Top