Dům

Plechy a betonářská ocel mají svůj význam

pixabay.com

Hutní materiál je v současnosti všudypřítomný. Narazit na něj můžete na každém kroku. Jeho největší zastoupení je hlavně v oblasti stavebnictví. Ať už se chcete pustit do realizace jakékoliv konstrukce či nemovitosti, využijete z tohoto segmentu velkou řadu produktů.

Typickým příkladem jsou plechy a betonářská ocel. Materiály, které máte možnost pořídit doslova na míru tak, aby jejich parametry vyhovovaly vašim náročným požadavkům.

Příčné dělení plechů dle přání zákazníka

Tak například válcované plechy za tepla i za studena. To jsou výrobky, s nimiž se nejčastěji setkáte například na střechách nebo při opláštění stěn. A právě v těchto oblastech hraje rozměr poměrně zásadní roli, abyste vše nemuseli zkratovat či nastavovat.

Dnes můžete pořídit plechy u specialistů disponujících profesionálními linkami na dělení tohoto materiálu. Omezovat se navíc nebudete ani z pohledu parametrů jednotlivých dílů. Děleny jsou plechy o tloušťce od 0,5 mm do 2 mm, přičemž maximální šířka a délka mohou být až 1 500 x 6 000 mm.

Začínáte stavět od země? Nezapomeňte na betonářskou ocel

Navážeme-li na druhý zmiňovaný hutní materiál, půjde o speciální žebířkové tyče. Ano, jak správně tušíte, je to betonářská ocel, s pomocí níž získáte pevné základy s dlouhou životností. Právě ocel tohoto typu určená do betonu zajistí, že daný betonový monoblok se bude vyznačovat vysokou pevností a celkovou odolností.

Betonářská ocel by měla být základem při prvopočátku jakékoliv stavby, kdy je zapotřebí vybudovat dostatečné základy, na nichž můžete následně stavět.

Nepodceňujte význam hutního materiálu, jakým jsou plechy a betonářská ocel. Tyto produkty mají široké uplatnění a při výstavbě se bez nich v podstatě neobejdete. Při jejich nákupu lpěte především na kvalitu zpracování a odpovídající normy ČSN.

 

To Top