Reality

Proč by majitel bytu měl využívat správu bytů? Řekneme vám čtyři hlavní důvody!

unsplash.com

Správa bytů je jednou z našich služeb, které patří mezi nejpoužívanější a všeobecně nejoblíbenější. Hlavní výhodou této služby je fakt, že je navržena přímo pro potřeby pronajímání bytů a dokáže tak ve všech ohledech maximálně pomoci.

To ale neznamená, že musíte ve sto procentech případů také využít kompletní službu. I zde se bavíme o možnostech uzpůsobení služby podle vašich požadavků a o celé řadě dalších výhod. Dnes se ale zmíníme o čtyřech důvodech, proč byste o takové služby měli alespoň přemýšlet.

Neřešíte nezaplacené nájemné

Je jedno kolik bytů pronajímáte a jak moc velký rozsah vaše podnikání má. Pokud kdokoliv přestane platit svoje závazky, tak to pro vás může znamenat velké problémy. V případě nájmů ale máte jistotu díky tomu, že je vybírá naše kancelář. Mimo toho ale dostanete svoje peníze vždy bez ohledu na to, jestli klient zaplatí.

Kompletní právní zastoupení

Mezi největší výhody, které vám správa bytů oproti ostatním službám dokáže nabídnout, je právní to zastoupení. To získáte ve všech variantách správy nemovitostí a vždy tady je hlavně proto, aby dokázalo rychle a efektivně řešit vaše problémy. Díky tomu tak ušetříte peníze za právníky i finance za jejich placení.

Technologický dohled nad nemovitostí

Představte si, že nebudete muset konečně hlídat neustálé pravidelné revize, stav vodoměrů, plynoměrů, ani další řadu technických okolností kolem každé nemovitosti. To všechno je opravdu časově náročné a vy tohoto budete ušetřeni.

Rychlá reakce na vše

V nejhorších chvílích naše společnost dokáže extrémně rychle reagovat na problémy, které se mohou vyskytnout. Díky tomu tak můžete mít jistotu, že se v případě technologické závady dostanou technici na místo co nejrychleji. To stejné ale platí i v jiných případech problémů.

To Top