Bydlení

Stylový a elegantní obývací pokoj 10 x jinak

pixabay.cz

Obývací pokoj je místem, kde se schází rodina, vítají se návštěvy a obecně v něm trávíme podstatnou část času stráveného doma. Měl by být proto pro nás útulným místem k odpočinku a zároveň reprezentativním prostorem. V jeho zařízení a zejména volbě barev se odráží kus naší osobnosti.

 

Pastelové barvy.

Světlé pastelové barvy se stávají čím dál více populární. V kombinaci s tmavými tóny dosáhneme příjemného a zároveň elegantního stylu.

Dramatická černo šedá kombinace

Pokud zvolíte neutrální barvy, váš obývací pokoj hned tak z módy nevyjde. Co takhle kombinace černé, šedé a bílé s minimalistickými doplňky?

Teplé tóny.

Teplé a příjemné tóny v barvě země vytváří v pokoji uklidňující atmosféru. Místnost v těchto barvách bude vždy působit útulně a elegantně.

Barvy oceánu.

Neutrální šeď vašeho moderního obývacího pokoje zkuste oživit nádechem přímořské krajiny. Váš obývací pokoj zůstane stále stejně elegantní a zajímavý zároveň.

Luxusní mramor a zlato.

Mramorové stěny, zlaté středové stoly a kožešiny. Jednoduše luxus.

Uklidňující mořské barvy.

Mořské scenérie a námořní barvy jsou oblíbeným favoritem pro návrhy a nápady v obývacím pokoji. Stěna zajímavě oživena zrcadly doplňuje tento půvabný a klidný pokoj.

Odstíny růžové.

Růžové odstíny jsou trendy a zároveň příjemné. Obzvlášť oblíbená je jejich kombinace s bílou nebo šedou.

Oslňující styl.

Že nemůže být pokoj v odstínech žluté a přesto elegantní? Jasný zářivý odstín opravdu není snadné začlenit do obývacího pokoje tak, aby si zachoval svou jednoduchost a eleganci. Tento design však dokazuje, že to možné je.

Královské odstíny.

Kombinace královských odstínů a odstínů zelené tvoří  luxusní obývací pokoj. Vyrovnejte však tyto barvy bílou nebo světle šedou a pokoj si zachová svou eleganci.

Rustikální styl.

Pokud máte rádi vůni venkova a přírodní materiály, vneste do vašeho obývacího pokoje rustikální styl. Dřevo, ovčí kůže a přírodní materiály zachycují duch venkova, zatímco čisté linie a hladké jednoduché stěny dodávají místnosti moderní vzhled.

Zdroj: renoguide.com.au

To Top