Koupelny

Uvažujete nad rekonstrukcí koupelny? Máme pro vás pár užitečných rad!

zdroj: pixabay.com

Koupelna je ve většině domácností jednou z nejvytíženějších místností. Většina z nás právě v koupelně svůj den začíná a zároveň i svůj den končí. Pokud patříte k lidem, pro které není koupelna ryze praktickou místností, jejímuž zařízení není potřeba věnovat kdovíjakou pozornost, ale naopak na ní hledíte jako na místnost, která je pro vás příslibem relaxace, pak si určitě nenechte ujít následující řádky.

Plánujete rekonstrukci koupelny?

Možná právě teď stojíte před rozhodnutím, jestli se pustit nebo naopak nepustit do rekonstrukce koupelny. Ačkoli na jednu stranu toužíte po změně, na stranu druhou si nejste jistí, jestli se vám do proměny této místnosti chce investovat peníze. Rekonstrukce koupelny přitom vůbec nemusí vyjít draho – chce to jen znát ty správné fígle!

Vana nebo sprchový kout? A co takhle oboje?

Řešíte doma dilema, kdy jeden z vás touží po praktickém sprchovém koutu, ale druhý by naopak rád měl v koupelně pohodlnou vanu? Neutrácejte peníze za to, že si nakonec koupíte obojí, ale šikovně vanu a sprchový kout zkombinujte tak, abyste si na své přišli oba. K vaně se totiž dá pořídit praktická zástěna, která bude fungovat jako ochrana před stříkání vody všude kolem, zároveň se ale nepřipravíte o možnost polenošit si ve vaně plné horké vody.

Některé úkony zvládnete sami

Když se řekne rekonstrukce, většina lidí se vyděšeně chytne za hlavu a okamžitě si na pomoc povolá profesionály. Jenže pomoc profesionálů rozhodně není zadarmo. Na některé úkony týkající se rekonstrukce koupelny přitom stačíte sami, takže není potřeba utrácet za drahé profíky. Stačí mít doma šikovného kutila, který si nasadí pracovní rukavice a s chutí se pustí do práce. Navíc pokud si koupelnu proměníte svépomocí, budete z toho mít daleko lepší pocit.

To Top