Reality

Výkup nemovitostí bez ztráty bydlení nad hlavou? Opravdu to jde!

unsplash.com

Ne v každém případě, kdy se rozhodně majitel nemovitosti prodat svůj majetek, tak činí na základě svého svobodného rozhodnutí. Dost často se bohužel může stát, že se osoba nebo rodina dostane do finančních potíží a obětování domova je víceméně jediným východiskem.

Prodej nemovitosti za tržní cenu vždycky znamenal urychlený odchod. Jenže to nemusí platit v dnešní době. Existuje totiž celá řada firem, které vám pomohou tyto problém vyřešit efektivně a extrémně rychle!

Výkup nemovitostí i přes jejich blokaci

Existují totiž společnosti, které dokáží i výkup nemovitostí co jsou v daný moment již v dražbě nebo exekuci. Takový výkup nemovitostí dělají jenom některé specifické společnosti, které se na podobné situace doslova specializují. Je to dáno tím, že tyto společnosti mají na jedné straně dostatek financí pro adekvátní financování takového výkupu, a na druhé straně přitom mají dokonce i dostatečnou právní sílu.

Prodejte nemovitost, ale bydlete dál

V takových nepříjemných příležitostech je většinou jedinou možností rychlé odsuny z domácnosti. Jenže některé společnosti jsou schopny nabídnout vám výkup nemovitostí s pokračujícím nájmem. Funguje to tak, že už v moment, kdy prodáváte nemovitost máte vystavenou nájemní smlouvu. Díky tomu se tak nemusíte stěhovat dokonce ani v krátkém přechodném období, než dojde k prodeji.

Není problém ani s odkoupením podílu!

V některých případech nejde o odkup celé nemovitosti, ale pouze o odkup podílu. Ačkoliv nemusí být podíl nutně obtěžkaný nějakým břemenem, tak je standard, že je výkup podílů o něco komplikovanější záležitostí. Profesionální společnosti vám ale dokáží i takovou úlohu, jako je komplikovaný výkup podílu, realizovat poměrně dost rychle. A to především s tou výhodou, že na peníze díky přímému financování nečekáte dlouho.

To Top