Reality

Hledáte investice na realitním trhu? Zde je několik dobrých možností

pixabay.com

Realitní trh je jedním z prostředí, kde se denně hýbou opravdu neuvěřitelně velké sumy peněz. Velká část těchto peněz přitom vůbec nepatří developerům nebo stavějícím firmám, ale jsou součástí jmění investorů.

Velká spousta lidí tak hledá možnosti investovat právě na realitním trhu, protože při správném vyhodnocení rizik a míst, do kterých investovat, jsou nemovitosti doslova zlatým dolem. Ostatně dnes se podíváme na takové investice, které se vám zajisté vyplatí.

Ceny pozemků neustále stoupají

Pokud bychom hledali místa, kde opravdu nebude cena nejspíše nikdy klesat, tak začneme od pozemků. I víceméně nelukrativní pozemky z nedávné doby dnes získávají na ceně, protože jednoduše na nové výstavby dochází místo. U nás se totiž stává velkým trendem, že je bydlení v domech lepší nežli v klasických činžovních domech v bytových jednotkách. A to má pochopitelně za dopad poměrně velké rozšíření městských zástaveb, přičemž pozemky jsou mnohdy v soukromém vlastnictví.

Činžovní domy a Praha jsou úžasnou kombinací

Činžovní domy nabízejí většinou poměrně dost velké množství bytových jednotek, které ale zároveň nabídnou ubytování za více nežli solidní peníze. V součtu se tak dá jednoduše říct, že se vlk nažere a koza zůstane celá. Konkrétně činžovní domy Praha sice má v řádu stovek staveb, ale i tak je zde opravdu velký přetlak o jakékoliv ubytování za dostupné peníze.

Vaší šancí tak může být nejen samotné koupení činžovních domů, ale popřípadě také spoluvlastnictví, nebo spravování v rámci správy nemovitostí. Ve všech ohledech se v ten moment pohybujete v takových oblastech, které jsou doslova jako dělané pro konečné reálné zisky. Jedinou nevýhodou může být fakt, že není problém sáhnout vedle při posuzování spolehlivých klientů. Proto raději buďte vždy opatrní, nebo využijte správy nemovitostí.

To Top