Inspirace

Samolepky na zeď, co mají nápad

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak byste si mohli vyzdobit a zdokonalit domov, aniž by vás to stálo spoustu peněz a úsilí? Jednou z nejčastějších designových chyb a nedostatků v domácnostech bývají prázdné stěny, které jednoduše kazí dojem. Zkuste je zaplnit samolepkami na zeď.

Samolepky na zeď lákají velkou originalitou

Tím největším lákadlem tohoto domácího doplňku je jeho neuvěřitelná variabilita. Samolepky na zeď totiž najdete ve všech možných grafických variantách, které ve finále osloví jak starší generace, tak i batolata nejmenší děti. Grafické vzory obsahují takovou klasiku jako jsou kreslené a komiksové postavičky, portréty, zátiší či různé fotografie přírody a našich kulturních či architektonických památek.

Mimo samotného vzoru pak samolepky na zeď dokáží nesporně oslnit i takovými efekty jako je například noční luminiscence, či například speciální 3D efekty a spousta dalších druhů vyprofilování a detailů. Meze se nekladou jen v originalitě motivu, ale rovněž se nekladou ani v dokonalosti a nápaditosti jeho zpracování.

Jednoduchá montáž a nízká cena

Mimo originality a ohromného sortimentu samolepek můžeme jako velké plus vypíchnout i jejich naprosto jednoduchou montáž. Základním a jediným potřebným parametrem je pevná plocha, která je zbavená hrubých nečistot a mastnoty. To víceméně splňuje téměř každá stěna a plocha v běžné domácnosti. Po odstranění zadního krytí je pak samolepka uchycená bez potřeby lepidel či jakékoliv další pomoci. Ruku v ruce s jejich ohromným výběrem a jednoduchou montáží kráčí také pořizovací cena. Nejlevnější motivy pořídíte doslova jen za pár desítek korun a od dražších a rozsáhlejších motivů můžete očekávat takový efekt, za který požadovanou cenu určitě rádi zaplatíte.

To Top