Zahrada

Získejte nádrže na dešťovou vodu s opravdu výraznou slevou

destovky.cz

V posledních letech se stále intenzivněji řeší problematika nedostatku vody v různých zdrojích. Není žádnou vzácností, že kvůli slabým zimám a suchým jarům a podzimům dochází voda poměrně brzy. Zatím co na pitné domácí vodě to nepocítíme, tak na užitkové vodě v rámci zahrad a pozemků naopak tento problém ucítíme velice intenzivně.

Jednou z nejlepších možností, jak se tomu vyhnout, jsou nádrže na dešťovou vodu. Tyto retenční nádrže jsou výjimečné možností uskladnit dlouhodobě spoustu vody, přičemž nemusíte jinak aktivně řídit její získání a skladování. Je tady ale problém ohledně ceny, který řeší právě zmíněné speciální dotace.

Co je to dotace na dešťovou vodu?

Tato dotace na dešťovou vodu se pojí konkrétně na pořízení systémů pro její skladování. Hlavní výhodou je, že se neváže pouze na nádrž jako takovou, ale na kompletně celý systém. Díky tomu tak můžete ušetřit opravdu neuvěřitelné množství financí, protože se do dotace mohou započítat i veškeré komponenty, jako jsou vstupní tělesa a kompletní vedení celého systému.

Zapomenout se přitom nesmí na to, že samotným nádržím musí předcházet úprava terénu. Ta sice díky jejich samonosné technologii neznamená nic extrémně náročného, ale v každém případě jde o další investici, kterou může pokrýt dotace.

S jejím podáním mohou pomoci prodejci

Někteří prodejci svým klientům dávají již při pořizování systému možnost podání dotace. V rámci dotace je pochopitelně potřeba technických nákresů a specifikací, které by lajk často nedokázal samostatně zkompletovat a podat. To je také důvodem, proč mají samostatně podané dotace menší úspěšnost než ty, které jsou podané přímo od prodávajících společností. Mimo toho počítejte i s velkou časovou úsporou, kterou získáte tím, že nebudete celou dotaci řešit zcela sami.

To Top