Inspirace

Jak si před Vánoci vyzdobit bydlení?

zdroj: pixabay.com


Výzdoba bydlení před nejkrásnějšími svátky v roce je již pro mnoho z nás takovou příjemnou samozřejmostí. Rádi si totiž čekání na Ježíška, kterého se nemohou dočkat děti i dospělí, zpříjemníme pěknými dekoracemi, jež nám připomenou, že právě teď probíhá to nejkouzelnější období v celém roce. Jak si tedy před Vánoci vyzdobit bydlení a dodat mu tu správnou atmosféru?

Bez čeho si neumíte představit Vánoce?

Pokud jde o dekorace, pak většina z nás automaticky odpoví světýlka! Ta totiž k tomuto času neodmyslitelně patří a co si budeme povídat – bez světýlek by to zkrátka nebylo ono. Se světýlky si můžete ozdobit okna, parapety, můžete je připevnit k poličkám nebo třeba k posteli. Možností pro jejich využití je spousta, stačí jen zapojit fantazii a se světýlky si šikovně pohrát.

Dekorace zpříjemní vánoční čas

Pokud si chcete čas před Vánoci opravdu zpříjemnit, nezapomínejte na tematické dekorace. Na mysli máme nejrůznější dečky a deky s vánočním motivem, stejně tak i polštářky nebo třeba ubrusy na stoly. Mezi dekorace pak patří i různorodé sošky a postavičky, které k tomuto adventnímu času patří – sobi, sněhuláci nebo třeba Santa Claus.

Jednoduché a efektivní doplňky

Své bydlení můžete na Vánoce vyzdobit různorodě, mezi oblíbené varianty patří i samolepky na zeď. Ty se dají použít celoročně, proto je potřeba vybrat zajímavý motiv. Samolepku však můžete použít nejen na zeď, ale prakticky na kterýkoli čistý a hladký povrch, kde bude určitě velmi dobře držet a udělá tak velkou parádu.

Co vytvoří tu správnou atmosféru?

Je tu ještě něco, co většině z nás na Vánoce nesmí chybět  – svíčky! Ty nejenže vytvoří kouzelnou atmosféru, protože mnoho z nás pohled na plápolající plamínky připadá velmi lákavý, ale když použijete vonné svíčky nebo vosky, krásně si to doma provoníte a to teprve bude ta správná vánoční pohoda!

To Top