Inspirace

Ultrazvuk si poradí i s nejodolnějšími nečistotami

zdroj: pixabay.com

Ať už jste profesionál či amatér, který se chce věnovat čištění šperků, tak by se vám mohla líbit jedna z nejmodernějších čistících metod. Těmi jsou ultrazvukové čističky, které při čištění kovů přinášejí naprosto odlišné rozhledy, než vám mohly přinést předchozí druhy manuálního čištění a leptání. Jaké mají ultrazvukové čističky výhody a proč jsou tak moc oblíbené? To zjistíte v následujícím článku.

Čištění naprosto dokonalé a šetrné

Při čištění šperků nám půjde především o naprostou šetrnost. Poškození pro nás znamená větší problém, než zůstávající nečistoty. Ale co když dokážeme naprosto dokonale vyčistit veškerou špínu a zároveň nepoškodíme ani jediný centimetr šperku? Přesně to nám čističky nabízejí. Díky čištění na báze emulze a vlnění se dostane efekt i do těch nejobtížnějších míst a to vše bez sebemenšího rizika poškození.

Široká nabídka na trhu

Ultrazvukové čističky už nejsou výsadou několika výhradních dovozců a profesionálů s kontakty v profesionálních obchodech. Jejich prodeji se věnují mnohé internetové obchody a získat ultrazvukové čističky není zdaleka žádný problém. Samostatné čističky i veškeré další vybavení jako emulze a další tak lze pohodlně získat a zakoupit na jediném místě z pohodlí domova. K dispozici vám navíc zůstává také odborná pomoc, která při prvním výběru všem nezkušeným uživatelům ráda pomůže.

Ultrazvukové čističky jsou jednorázová investice

Na základě toho, jaké užití očekáváte od ultrazvukové čističky, se pohybuje i její cena. Velké čističky pro industriální profesionální užití se mohou pohybovat i kolem sto tisíc korun. Pokud vám jde o čištění šperků v domácnosti či ve zlatnictví, tak se ceny výrazně odlišují. Čistička vás tak může vyjít i do desíti tisíc korun a její životnost je téměř neomezená.

To Top