Inspirace

Nanonátěry umožňují zdravější bydlení

zdroj: pixabay.com

Technologie zdokonalující bydlení v domácnosti se neustále posouvají kupředu a počátek roku 2020 nám přinesl vylepšení domácnosti, které se nám do nedávna zdálo jako čirá hloupost. Obyčejné nanonátěry, které nemáme šanci pociťovat a vnímat mají blahodárnou schopnost nabídnout nám klidnější a pohodlnější domov. Jak ale fungují?

Co to jsou nanonátěry a jak fungují

Jedná se o speciální nátěry, které se v tenounkých vrstvách aplikují na stěny anebo přímo na strop ve vaší domácnosti. Nanáší se přitom naprosto jednoduše jako kterákoli jiná barva, ale s tím rozdílem že vám běžná barva rozhodně nenabídne takové výhody.

Jednou ze zásadních výhod je velké zvýšení bezhlučnosti. Můžete tak lépe izolovat odchozí i příchozí zvuky skrze stěny na poměrně příjemné výši. Především v bytových jednotkách jde o příjemné zlepšení. Nanonátěry navíc disponují porézním povrchem, který zabraňuje uvolňování prachu z běžné malby na stěně a zlepšuje tak svěžest a čistotu vzduchu v prostoru. Neposlední výhodou je jejich jednoduché čistění.

Pomoci mohou řemeslníci i správa nemovitostí

Zpracování nanonátěrů nemusí být ani přes jejich jednoduchost tak pohodlné a je proto lepší obrátit se na zkušené profesionály. Můžete v tomto případě kontaktovat řemeslníky, kteří se problematikou zabývají. Rozhodně ale doporučujeme zjistit tržní cenu práce i materiálu a vyhnout se tak jednoduchému podvodu.

Druhou možností je využít služeb některé z realitních kanceláří, které mají široké pole působnosti od koupě a prodeje, přes rekonstrukce až ke správě nemovitostí. Právě správa nemovitostí anebo rekonstrukce v nabídce jsou pro vás zárukou kvalitních kontaktů mezi kanceláří a osvědčenými řemeslníky. Můžete si tak ušetřit čas s hledáním a domlouváním zakázek, když to může realitní kancelář pohodlně učinit za vás.

To Top