Koupelny

WC kombi: Spolehlivý klozet s nadčasovým designem

WC kombi
pixabay.com

Zvažujete pořízení nového klozetu na Vaši toaletu? Nevíte jaké WC si vybrat z tak bohaté nabídky, která je na trhu k dispozici? Pak právě pro Vás je určen tento článek. Zde Vás seznámíme s jedním typem, kterým je WC kombi. Čím se liší od jiných toalet nebo proč ho zvolit? To vše se dozvíte níže.

Co je WC kombi?

Jedná se o klozet, který je tvořen třemi základními částmi. Je to toaletní mísa, nádržka na splachování a sedátko. WC kombi je typické tím, že stojí volně v prostoru. Patří ke klasickým typům toalet, který však dokáže svým designem příjemně zmodernizovat celý prostor. Kvalitní glazury pak zajišťují, aby nedocházelo k usazování přebytečných nečistot.

Šetřete díky WC

Možná si teď říkáte, jak je asi možné ušetřit právě díky WC? Ano, je to možné a to díky dvojitému splachování, které je součástí toalety. Tato možnost splachování šetří vodu a tím i Vaše peníze. A ten rozdíl je opravdu znatelný. Při klasickém spláchnutí je spotřebováno 6 litrů vody. Kdež to, když máte ve Vaší toaletě zabudované dvojité splachování a použijete možnost malého spláchnutí, spotřebujete pouze 3 litry vody.

Počáteční investice, díky které si Vaše WC takto vybavíte, je samozřejmě vyšší, ale ve výsledku to z dlouhodobého hlediska stojí skutečně za to.

Kvalitní záchodové prkénko je důležité

Mnoho lidí se mylně domnívá, že je přece jedno, na čem se na WC sedí. Tak to ale není. Ačkoliv budete mít sebe dražší a kvalitnější mísu, ale na ní to nejobyčejnější prkénko, tak výsledný efekt stejně nebude takový. Studené a tvrdé prkénko není to pravé ořechové. Při výběru prkénka si dejte na čas a řádně promyslete jeho velikost, materiál, ale samozřejmě i barvu. Než se vrhnete do koupě sedátka, řádně si klozet přeměřte, protože prkénko musí na mísu perfektně pasovat.

To Top